PREČO PRÁVE ELEKTRICKÉ PODLAHOVÉ KÚRENIE?


Základné výhody našich produktov

Nízke prevádzkové náklady

Elektrické podlahové kúrenie funguje s nižšou teplotou ako bežné radiátory, redukujeme náklady na vykurovanie a docielime zníženie cca 10 % na účtoch za energiu.

Komfort a teplá podlaha

Teplota kontrolovaná s našimi termostatmi vytvorí vrcholovo komfortné prostredie. Teplota jemne sála z podlahy, stúpa mierne nahor, čím je docielené rovnomerné vykurovanie miestnosti.

Štýlové ovládanie teploty

Vďaka našim presným termostatom a možnosti zónovania, umožňuje zvoliť teplotu podľa Vášho želania, v oblasti kde to potrebujete a v pravý čas aby to vyhovovalo Vášmu rozvrhu.

Sloboda v projektovaní

Systém je neviditeľný a v závislosti tepelnej straty môže uvoľniť priestor tým, že nebude potrebné umiestniť objemné radiátory.

Znížená cirkulácia prachu a zvýšená bezpečnosť

Sálavé teplo vytvorené systémom znižuje vlhkosť a cirkuláciu vzduchu, čo znamená menej alergénov a roztočov vo vzduchu miestnosti. Žiadne horúce predmety ani ostré hrany radiátorov, takže systém je bezpečný aj pre deti.

Produkty


Prečítajte si viac o našich prouktoch

čítať viac
Elektrické podlahové kúrenie

Vykurovacie rohože

Elektrické vykurovacie rohože majú nízku stavebnú konštrukciu a sú perfektné na vykurovanie pod dlaždice a kamenné podlahy.

čítať viac

čítať viac
Ochrana proti snehu

Káble na ochranu proti snehu

Ideálny na aplikáciu pod chodníky, schody, terasy, príjazdové cesty a ďalšie exteriérové cestičky. Môže byť použitý na odstránenie ľadu zo strechy aj odkvapu. Dostupný v dvoch verziách - pre asfalt a betón.

čítať viac

čítať viac
Regulácia

Termostat 4iE

4iE™ Inteligentný Wifi termostat s možnosťou riadenia cez smartfón, tablet alebo počítač aj s navrhovaním riešení na úsporu energie.

čítať viac