O ovládačoch teploty


Vybrať správny systém kontroly je dôležité na zabezpečenie, aby systém pracoval najlepším možným spôsobom - jednoducho a efektívne. Aby sme vám zabezpečili optimálne riešenie vykurovania, Warmup ponúka široké spektrum ovládačov teploty - od jednoduchých manuálnych termostatov až po najnovšie diaľkovo ovládané programovateľné termostaty. Warmup vám takisto pomôže vybrať najlepší systém ovládania na základe vašich individuálnych potrieb vykurovania, životného štýlu a rozpočtu.

Izbový termostat


Programovateľnými termostatmi dokážeme ľahko nastaviť teplotu podľa aktuálneho počasia, pričom umožňujú šetrenie energie. Termostat automaticky zňižuje teplotu počas hodín keď ste mimo domu a následne teplotu zvyšujú, aby ste mali komfort keď sa vrátite. Warmup ponúka viacero termostatov: od modelov ktoré umožňujú nastavenie dennej a nočnej teploty až po pokročilejšie, ktoré vám umožňujú presné, detailné ovládanie dokonca aj na diaľku. Manuálne termostaty sú jednoduché ZAP/VYP ovládače teploty, umožňujúce manuálne nastavenie.

Ovládače teploty na ochranu proti snehu


Warmup ovládače teploty sa postarujú o to, aby váš systém ochrany proti snehu pracoval bezpečne a efektívne. Warmup spektrum ovládačov teploty sú navrhnuté tak, aby spolupracovali spolu so senzormi teploty zeme, okolia, strechy aj so senzormi vlhkosti.

čítať viac
Regulácia

Termostat 4iE

4iE™ Inteligentný Wifi termostat s možnosťou riadenia cez smartfón, tablet alebo počítač aj s navrhovaním riešení na úsporu energie.

čítať viac

čítať viac
Regulácia

Termostat 3iE

3iE je programovateľný termostat s monitorovaním spotreby energie, ktorý ponúka precíznu kontrolu teploty

čítať viac

čítať viac
Regulácia

Termostat Tempo

Tempo™ je programovateľný termostat, ktorý sa ovládach veľmi ľahko a jednoducho

čítať viac

čítať viac
Regulácia

Regulátor ETO2

Inteligentné "všetko v jednom" riešenie pre ochranu proti ľadu a snehu

čítať viac

čítať viac
Regulácia

Senzor ETOG55

Senzor meria pozemnú teplotu a vlhkosť.

čítať viac

čítať viac
Regulácia

Senzor ETOR55

Detekcia vlhkosti

čítať viac