4IE™ INTELIGENTNÝ WIFI TERMOSTAT POSKYTUJE NASLEDOVNÉ:

4iE™ Inteligentný Wifi termostat s možnosťou riadenia cez smartfón, tablet alebo počítač aj s navrhovaním riešení na úsporu energie

Riadené zo smartphonu, tabletu alebo počítača, 4iE Inteligentný WiFi termostat sa učí, ako budete používať svoje vykurovanie a jedinečným spôsobom aj to ako váš dom reaguje. Takto dokáže automaticky navrhnúť spôsoby na šetrenie energie, ako napríklad: akú teplotu by ste mali zvoliť keď nie ste doma, alebo či sa môže vykurovanie vypnúť skôr ako je nastavené.

Inteligentné spôsoby 4iE navrhnú účinnejšie vykurovanie vášho domu a môžete ušetriť až 20% na nákladoch za energiu. Kompatibilné s hydronickým a elektrickým podlahovým kúrením, aj s centrálnym vykurovaním.

VLASTNOSTI A VÝHODY


Rady na úsporu energie

4iE vám nájde nižšie sadzby za energiu a navrhne elegantný spôsob, ako znížiť spotrebu. Môžete si prezrieť a porovnať svoje náklady na energiu s grafickými displejmi.

Riadenie smartfónom

Použite svoj smartphone, tablet alebo počítač ovládajte svoje vykurovanie on-line. Inteligentné Prepisy™ umožňujú rýchle a intuitívne ovládanie vášho vykurovania. Nie je potrebné preprogramovanie, ak sa váš bežný program zmení.

Režim učenia sa

Môžete nastaviť 4iE tak, aby sa naučil ako využívate svoje vykurovanie a potom si dokáže nastavením štartových časov a na základe aktuálnej teploty programovanie vykonať sám, aby zabezpečil správnu teplotu vášho domova v ten pravý čas.

WarmApps™

Stiahnite aplikácie na svoj 4iE ako dopravné varovania alebo meškania Vášej cesty. Alebo nahrajte vlastné fotky ako pozadie na personalizáciu Vášho 4iE.

Záruka 3 roky

- certifikát

Technická špecifikácia: Termostat WiFi 4iE

Stiahnuť

Vyhlásenie o zhode CE: 4iE Termostat

Stiahnuť

Inštalačný a programovací manuál termostat 4iE

Stiahnuť