O Warmup doplnkoch do kúpeľne


Warmup balík doplnkov kúpeľne obsahuje odstraňovač pary zrkadla a vyhrievané tyče pre uteráky. Doplnky do kúpeľne zvyšujú komfort a dávajú vašej kúpeľni skutočný nádych prepychu. Náš sortiment doplnkov do kúpeľní je navrhnuté aby zvýšil komfort a vymoženosť, takto premieňajúc vašu kúpeľnu na ozaj prepychové prostredie.

Zahmlené zrkadlá môžu predstavovať ozajstnú výzvu, avšak s naším Odstraňovačom pary zrkadla vaše zrkadlo v kúpeľni ostáva čisté a bez pary. Nič neprekoná pocit, že máte pripravené teplé uteráky, keď vystupujete zo sprchy. Naše vyhrievané tyče pre uteráky sú perfektnou voľbou do modernej kúpeľne. Warmup vyhrievané tyče pre uteráky prichádzajú v 3 rozličných veľkostiach pre pokrytie každej potreby.

Ako to funguje


Odstraňovač pary zrkadla ponúka bezpečný a ľahký spôsob ako udržiavať paru ďaleko od vášho zrkadla. Odstraňovač pary je samolepiaci a je montovaný na obrátenú stranu zrkadla.

Warmup vyhrievané tyče pre uteráky prichádzajú v 3 rozličných veľkostiach pre pokrytie každej potreby. Tyče pre uteráky pomáhajú vyhrievať vašu kúpeľnu a sú elektrické, čiže nie je potreba zavádzanie nového potrubia.

Produkty


čítať viac
Doplnky do kúpelne

Elektrické vyhrievané tyče pre uteráky

Naše vyhrievané tyče pre uteráky sú krásne navrhnuté z nehrdzavejúcej ocele najvyššej kvality. Vo vnútri niesú žiadne kvapaliny, takže si nevyžadujú údržby a sú neuveriteľne lacné na prevádzku

čítať viac

čítať viac
Doplnky do kúpelne

Odhmlievač zrkadla

Odhmlievač zrkadla vám dodá kryštálovo čistý pohľad vždy keď sa holíte, nanášate make-up či používate sušič na vlasy

čítať viac