Elektrické podlahové kúrenie


Produkt je zostavený zo sérií elektrických vlákien ktoré sú inštalované pod alebo do vašej podlahy, takisto aj do izby nezávisle od jej prostredia - chladné, či dlaždicová podlaha kúpeľne - nepredstavovujú pre naše systémy žiaden problém.

Výber vášho elektrického systému bude závisieť od veľkosti izby a typu podlahy - možnosti zahrňujú systém voľných káblov, ktoré sú dostatočne flexibilné, aby sa zmestili na malé alebo neobvyklé miesta. Elektrické káble, vykurovacie rohože, alebo fólie sa naopak hodia na pokrytie väčšieho priestoru.

Warmup podlahové kúrenie, najpredávanejšia značka podlahového kúrenia, prináša teplo do celého domu, dávajúc slovám vykurovanie a komfort úplne nový rozmer. Náš systém ponúka čas vyhrievania za minúty - nie hodiny, predchádzajúc prehrievaniu a plytvaniu energie.

Ako funguje Elektrické podlahové kúrenie


Elektrické vykurovacie rohože, alebo káble sú namontované pod podlahu a zvyčajne na poter (kvôli zaisteniu úplne rovného povrchu) a vrstvu izolácie (zabezpečujúcu aby teplo išlo viac dohora ) na rýchle, zároveň však jemné vykurovanie podlahovej plochy. Niektoré systémy podlahových kúrení sú kompatibilné takmer s každým typom podlahy. Neváhajte nás kontaktovať ohľadom najlepšieho riešenia pre vašu izbu a podlahu.

Vďaka tomu, že elektrické vykurovacie systémy sú veľmi tenké, sú oveľa ľahšie na inštaláciu do už existujúcej izby ako teplovodné kúrenia, ktoré vyžadujú miesto pre potrubie a môžu mať za následok nutnosť nadvihnutia podlahy. Kvalifikovaný elektrikár bude musieť zapojiť systém do hlavného zdroja elektriny a nastaviť senzor, ktorý napojí na termostat. Toto vám umožňuje ovládať teplotu a prednastaviť systém kedy sa má zapnúť či vypnúť

Produkty elektrického podlahového kúrenia


čítať viac
Elektrické podlahové kúrenie

Vykurovacie rohože

Elektrické vykurovacie rohože majú nízku stavebnú konštrukciu a sú perfektné na vykurovanie pod dlaždice a kamenné podlahy.

čítať viac

čítať viac
Elektrické podlahové kúrenie

Voľné vykurovacie káble

Voľné vykurovacie káble sú flexibilné a ideálne pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu v miestnostiach s nepravidelným tvarom.

čítať viac