Previous
  • Realizujeme zemné, výkopové, búracie práce stavebnými strojmi s možnosťou nákladnej autodopravy. Čítaj viac

  • Cieľom našej práce je realizovať odborné zateplenia budov s dlhoročnou zárukou, s primernou výškou investícií a ich čo najrýchlejšou návratnosťou. Čítaj viac

  • Náš systém dáva slovám vykurovanie a komfort úplne nový rozmer. Ponúkame čas vyhrievania za minúty - nie hodiny. Čítaj viac

  • Prenajímame lešenie a debnenie za výhodné ceny. Čítaj viac

  • Izolačné fólie z mäkčeného PVC , ktorými je možné pokryť požiadavky na izolácie vo všetkých oblastiach stavebníctva. Čítaj viac

Next

ÚVODNÁ STRÁNKA / IZOLÁCIE FATRAFOL / STERŠNÉ FÓLIE A DOPLNKY / FATRAFOL 807

FATRAFOL 807 - Strešná fólia pre lepené strešné systémy

Strešná fólia FATRAFOL 807, 807/V , 807/F sú fólie na báze PVC-P s kašírovanou podkladnou vrstvou z netkanej PES textílie. Fólia výborne odolávajú UV žiareniu a môžu byť vystavené priamym poveternostným vplyvom. Fólie FATRAFOL 807 a 807/V majú na pozdĺžnom okraji fólie vynechaný pás bez textílie pre umožnenie pozdĺžneho zvárania pásov. Priečne spoje sa relizujú preplátovaním pásikom fólie FATRAFOL 804 alebo FATRAFOL 810.

Strešná fólia FATRAFOL 807 ( 807/F )

Je určená najmä pre sanácie starých asfaltových povlakových krytín plochých striech kde nie je možné koviť povlakovú krytinu. Sú to napr. staršie halové objekty so ŽB rebierkovými panelmi, prípadne strechy kde nevychádza odporúčaná ťahová skúška -nevhodný podklad. Hlavné použitie fólie je pre systémy lepené.

Fólia FATRAFOL 807 je opatrená zo spodnej strany textíliou a PVC vrstvou vhodnou pre styk s bitúmenmi.

Fólia FATRAFOL 807 sa lepí do roztaveného asfaltu pôvodného hydroizolačného súvrstvia prípadne pomocou razohriateho AOSI.

FATRAFOL 807/V

Má podkladnú netkanú textíliu, ktorá umožňuje prilepenie fólie k podkladu (betón, EPS , PIR, PUR , OSB dosky, plech) špeciálnymi vhodnými strešnými PU lepidlami (lepidlá určené na lepenie hydroizolácií). Fatrafol 807 V je určená najmä pre ploché strechy kde nie je možné koviť povlakovú krytinu.

Fólie FATRAFOL 807 /V nie sú vhodné pre mechanické kotvenie !

Spodná strana fólie FATRAFOL 807 je opatrená netkanou PES textíliou 120 g/m2 zabezpečujúcej súdržnosť fólie a lepidla. FATRAFOL 807/V výborne odoláva poveternostným vplyvom a UV žiareniu.

V celej hrúbke je PVC vrstva 1,2 alebo 1,5mm homogénna.

RozdielyFATRAFOL 807FATRAFOL 807 / V
podkladná textília300g PES120g PES
spôsob výrobylaminovanávytlačovaná
sortimentšírka 1,3mšírka 2,05 m
aplikácianatavenie do asfaltu, lepenie PU, mechanické kotvenielen lepenie špeciálnymi PU lepidlami